HAKKIMIZDA

      Şirketimizin temeli 1977 yıllarına dayanıp 40 yıllık deneyimi ile inşaat sektöründe birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır.

       Her gün büyüyen inşaat sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.

Hizmet verdiği konularda çizgisinden ayrılmayan şirketimiz uzman kadrosu ile tüm istek ve sorunlarınıza tek noktadan çözüm sağlama prensibi ile çalışmaktadır. Daima ön planda olan kalite, güvenilirlik ve süreklilik firmamızın sizlere yansımasıdır.

Firmamız kuruluşundan bu güne mühendislik ve müteahhitlik sektörleriyle hizmet vermektedir. Resmi sektör müteahhitliği ve özel proje ile yapı üretiminde kendi konusunda teknik, estetik bilgi ve tecrübeye sahip elemanlarla çalışmakta, işin zamanında bitirilmesi için gerekli koordinasyonu sağlamaktadır.

        Her gün büyüyen inşaat sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.

Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar arasında, okullar, üniversite yerleşim birimler, hastaneler, içme suyu tesisleri, sulama tesisleri, resmi kurum hizmet binaları, konutlar, iş merkezleri yer almaktadır. Bütün projelerin yönetim ve denetiminde, mühendislik gruplarıyla (inşaat mimarlığı, inşaat mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, peyzaj mimarlığı vb.) birlikte disiplinli çalışarak üretim ve imalat yapmaktadır.

          Amacımız geçmişte olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz görevleri üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak başarı ile tamamlamaktır.

Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan Yıldız Doğan İnşaat, hızla büyüyerek özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer alacaktır.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUZ

            Yıldız Doğan İnşaat olarak misyonumuz; toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir firma olarak sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

      Yıldız Doğan İnşaat olarak vizyonumuz; sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmektir. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğümüz iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmaktır.